Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahirzamanda ortaya cikcak olan Ashabi Kehf veya diger ismi ile Ashabi RAKIM aramizda

Ahirzamanda ortaya cikcak olan Ashabi Kehf veya diger ismi ile Ashabi RAKIM aramizda mi?

Kuranda iyiler illiyundadir diyor peki "illuyun nedir" sen bilirmisin o kitabi mergumdadir yaziyor "Mergum" yani rakamlar (The Matrix) yada hamzanin dedigi diital kitap yani yazilimcilar bugünkü dünyayi yaratanlar dijital yazilimcilar olcak gelecegin meslegi " ashabi Rakim" yani sanal dostlar biz sana abeneyiz ben seni ne yakindan gördüm  ne tanidim ne tanirim amma dijital seninle dostuz cünkü seni dijitalde tanidim yani ashabi rakim iz senin dijital yada bugünü dili ile sanal dost yada aboneyiz birbirimize umarim birseyler anlatabilimisimdir. bizler bu isi cözecegiz sen ben o biziz ashabi rakim, aynen sizsiin 40lar dedikleri simurg gibi biziz sen ben o dogruyu arayip bulup anlayip ve o dogruyu yayanlar olcak ashabi rakim,...

Hamza  ve benzerleri diyorki magaradan cikacak ashabi rakim diyor hayir magaradan cikmayacak sadece ahirzamanda ortaya cikcak diyor o hadsde yani ashabi kehf veya ashabi rakim ahirzmanda yeniden ortaya cikcak diyor yani magaradan degil bu sanal dostluk dijital dostluk arkadaslik facebook arkadasim twitter arkadasim instagram arkadasim varsa benim sanal dostlarim var gördüm mü onlari hic yakindan hayir belki biri ikisini olabilir amma 50bin abonesi olan kacini gördü ve ashabi rakim dijital dostlar bunlar
ve ashabi RAKIM  yada ashabi kehf bizleriz sen ben o

Ashab-ı Kehf'in Ahirzmanda yeniden ortaya çıkıp Hz. Mehdi'nin yardımcıları olacağı rivayetlerde var.

Hz. Huzeyfe (ra) dan rivayete göre; Resulullah Efendimiz (asm) şöyle buyurmuştur:

"Mehdi zuhur edinceye kadar ümmetim haşrolunmaz. Allah (cc) ona üç bin melek ile yardım edecektir. Ashab-ı Kehf de onunla beraber bulunup kendisinin yardımcılarından olacaklar."

İmam-ı Suyutî diyor ki:

"Ashab-ı Kehf'in uykusunun bu zamana kadar te’hirinin sebebi, Allah'ın onlara bir ihsanıdır. Çünkü onlar Mehdi'ye yardımcı olacak ve böylece ümmeti Muhammed'e dâhil olma şerefi kazanacaklardır."(2)

The Matrix ve Morpheusun uyandirdiklari Matrix 1-2-3 ve yeniden uyanan Dostlar Matrix Resurrections (Yeniden Uyananlar yani Reenkarne) Matrix 4 ve dördüncü dönemi yasiyoruz insanlik olaraktan

(2) Celaleddin Suyuti'nin tasnifinden hadisler, Ahir Zaman Mehdisi'nin alametleri.

YORUMLARIM VE SAYFALARIM BiLEREKTEN ENGELLENiYOR HEM BENDEN ALINTI YAPIYORLAR  VE HEM iLK BiZ DEDIK HiKAYESi OKUYORLAR HEMDE ENGELLiYORLAR ALTTAKi RESiME BAK YORUM YAZDIM AMA YOK O VIDEODA KI YORUMUM

ASHABI RAKIM BENDEN ALINTI YANI MERGUM MAKALEMDEN SONRA DUYULMUS OLAN KONU

Bir Karoglan Makalesi

Raşit Tunca

Schrems, 25.09.2022

Hamza Yardımcıoğlu İle Gündem Özel Yayın l Beyza Hakan
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)